KONTAKTY

Podlahové studio Alfa
30100 Plzeň
tel: +420 608631799
napište nám
IČ 04154029

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 15 Kč

  


Úvod » Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Basic 31 - Kolekce za akční ceny

Speciální kolekce od německého výrobce Egger, disponuje vysokou kvalitou za příznivou cenu. V nabídce je 5 originálních dekorů v provedení Rustic - hluboce rustikální kresba, která velmi dobře napodobuje vzhled kartáčovaného dřeva.

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Kolekce Egger 2015 - 2017

Německá firma EGGER je špičkou na evropském trhu. Vybudovala si pověst stabilního a kvalitního výrobku za velmi příznivou cenu a obstála v mnoha zátěžových zkouškách.

V nabídce jsou plovoucí podlahy pro všechny druhy místností - kanceláře, jídelny, ložnice, dětské pokoje nebo obývací pokoje. Mezi hlavní přednosti značky EGGER patří JUST click aUNIFIT spojovací systém který je vysoce odolný a tím zajišťuje vysokou stálost povrchu. Maximální přirozenost zajišťovaná rozdílnými povrchovými strukturami a smysl pro detail reprezentovaný Woodvision podélnou spárou, která zajišťuje masivní vzhled lamel je Egger tou nejlepší volbou.

_______________________________________________________________

Kolekce EUROWOOD 2015

Společnost JAF HOLZ Vám představuje vlastní značku EUROWOOD®.

Firma JAF HOLZ  je jedním z největších obchodníků se dřevem a dřevěnými materiály v České republice. V posledním desetiletí se zabývají výrobou laminátových podlah. Díky dlouholeté existenci firmy Vám můžeme nabídnout nízkou pořizovací cenu ve velmi vysoké kvalitě provedení . V nabídce si můžete vybrat z 12 dekorů a z 5 druhů povrchů ve dvou kategoriích.

Řadit podle 
Výrobce