KONTAKTY

Podlahové studio Alfa
30100 Plzeň
tel: +420 608631799
napište nám
IČ 04154029

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 15 Kč

  


O firmě

Plovoucí podlahy Plzeň

Vznik podlahového studia Alfa

Podlahové studio Alfa vzniko jako sdružení několika osob - podlahářů, truhlářů a podnikatelů, s dlouholetými zkušenostmi, kteří vytvořili přehledný, precizní eshop, který naplnili kvalitními výrobky značek Egger, Parador, Esco, Wineo a další. Vzhledem k tomu, že ceny jsou u velkých dodavatelů nastaveny stejně, využili jsme tedy spolupráce s těmito dodavateli a ceny jsme nechali nastaveny převážně stejně. A v čem je tedy naše výhoda? Je jich několik:

Naše výhody:

1. Pohodlně z domova

Nemusíte nikam jezdit ani nic shánět. Podlahy si můžete prohlédnout na našem eshopu a porovnat ceny. Máte zde jedinečnou možnost procházet kvalitně a jednoduše zpacovaným eshopem. Neváhejte nás kontaktovat. My přijedeme za Vámi, provedeme zaměření, pomůžeme s výběrem a na klíč dodáme vše, co si budete přát.

2. Cenová nabídka zdarma

Nemusíte ani nic objednávat, nikam jezdit. Stačí nám napsat adresu a telefonní číslo, případně termín, kdy máte čas. My se u Vás zastavíme, zaměříme, nabídneme možnosti a vzorník, který vozíme v autě. Na základě osobní návštěvy Vám do emailu pošleme cenovou nabídku.

3. Možnost použití snížené sazby DPH

V případě, že si od nás zboží objednáte včetně pokládky a bude se jednat o objekt určený pro bydlení, lze použít sníženou sazbu DPH ve výši 15% na materiál i práci. To umožňují tzv. stavební a montáží práce, které se v tomto případě vztahují i na použitý materiál.

Podle § 48 a § 48a zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů, se snížená sazba daně uplatní při poskytnutí stavebních a montážních prací spojených se změnou dokončené stavby bytového domu, rodinného domu nebo bytu, včetně jejich příslušenství nebo v souvislosti s opravou těchto staveb a při poskytnutí stavebních a montážních prací spojených s výstavbou staveb pro sociální bydlení, včetně jejich příslušenství nebo v souvislosti s jejich opravami.